Konya Şehir Turu
Haftanın 7 günü 11:00, 14:00 ve 16:00 saatlerinde gerçekleşen Panoramik Şehir Turumuz çift katlı şehir turu otobüslerimiz ile yada hava şartlarına bağlı olarak tek katlı otobüslerimiz ile gerçekleşmektedir. Turumuzun başlangıç noktası Panorama Konya Müzesi Şehir Turu otobüs durağıdır.

Turumuz Panoramik bir tur olup indirme yapmadan yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir. Bu esnada araç içerisinde Şehir Tanıtım personeli tarafından sizlere geçtiğiniz yerler hakkında detaylı bilgi verilecektir.

Şehir turu ücretimiz; Öğrenci için 27.5 TL Sivil için 30 TL'dir. Ödemelerinizi Elkart, Temassız Banka Kartlarınız ya da Nakit olarak araç içerisinde yapabilirsiniz.

Turumuzun başlıca güzergahı; Mevlana Müzesi, Alaaddin Tepesi ve Çevresi, Anıt Meydanı, Akyokuş Tabiat Parkı ve Seyirlik Tepesi, Sille Antik Kenti ve Eski Meram Bağlarıdır.

Olumsuz hava şartlarından dolayı turumuzda iptaller gerçekleşebilir.
Keşfet

Konya, neolitik çağdan günümüze kadar uzanan süreçte bir yerleşim yeri olarak çağlar boyunca önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Böylece kent farklı toplumların farklı üretim ve yapım teknikleri ile meydana getirdikleri birçok sanat eserine sahip olmuştur.

Bireysel tur planınız için
fikir edinin

Ayrıntılar
Ayrıntılar
mevlana
Topluluklar için özel fiyatlar İsteyin

Dernekler, sivil toplum kuruluşları, özel gruplar ve okullar!
İndirimli Konya turu gezimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin

+90 (332)237 42 00
otobüs

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek Bilet Al Otobüsler Nerede?otobüs